TRUST EVERYWHERE IN THE WORLD

is founded in 2013 with the aim to bring a new perspective to its sector, and provides excellent service to its customers with its sectorial know-how and innovative employees.

Our team of experts in the field provides services to you in an organization structure that keeps the entire process under strict control. Notwithstanding to a limited product range in import and export, we aim to be the ONLY ADDRESS you can reach in the direction of customer demands, both in domestic and abroad. We aim to continue our work in the direction of customer interests, not instant but continuous service understanding.

Our goal in terms of customer satisfaction is to provide sustainability of satisfaction “not only for one day, but for every day”.

 

 

BABiLON KARGO İLE ZAMANA SAHİP OLUN

Uluslararası kargo gönderilerinizin hızlı ve sağlam bir şekilde adresine ulaşmasını istiyorsanız alanında uzman bir firma ile çalışmanız gerekir. Babilon kargo, sunduğu hizmetler ile yurt dışına kargo gönderme talebinizi eksiz bir şekilde yerine getirir. Firmamız yurt dışına kargo hizmeti verirken sürecin olabildiğince hızlı ilerlemesi için her detayı en ince ayrıntısına kadar düşünür. Paket içeriklerine göre gerekli olan izinleri, belgeleri ve paketleme yöntemlerini en uygun ve eksiksiz şekilde yerine getiren Babilon kargo ile zaman kazanırsınız. Gümrükte takılan, uluslararası taşımacılık kurallarına uygun olarak belgesi hazırlanmayan ve paketlemesi yapılmayan kargoların geri iade süreci ve bu sürecin sonunda yeniden hazırlanması çok ciddi bir zaman kaybı olduğundan dolayı Babilon kargo bu tür aksaklıklar yaşamanıza izin vermeyen operasyonel yapısı ile her zaman ihtiyacınız olandan fazlasını sağlar.

 

 

ULUSLARARASI KARGO HİZMETİNDE ÖNCÜ

Babilon kargo firması olarak faaliyetlerimiz müşterilerimizin gereksinimlerine yöneliktir. Biz yılların vermiş olduğu deneyim ile uluslararası odaklı ve sürekli büyüyen bir ağ içinde çalışıyoruz. Babilon kargo bilgili ve tecrübeli personelleri ile almış olduğunuz uluslararası taşımacılık hizmetinden kurumsal kimliğiniz ve şahsınız adına memnun olacaksınız.

 

Uluslararası Nakliye Hizmet Yelpazemiz;

 

  • Parsiyel,
  • Nakliyat,
  • Hızlı ve Özel Nakliye,
  • Proje Yürütme Nakliye,
  • Fuar Malzemelerinin Nakliyesi,
  • DDP Gönderiler.